Atstovavimas

<< Grįžti į pradinį puslapį


 

Studentų atstovai studijų programų komitetuose

Pakopa Studijų programa Vardas Pavardė El. paštas Tel. nr
I Apskaita ir auditas Agnė Kazlauskaitė agne.kazlauskaite.2@evaf.stud.vu.lt  
I Ekonomika Aleksandras Piežė aleksandras.pieze@evaf.stud.vu.lt 860913011
I Globali rinkodara Emilija Lukauskaitė emilija.lukauskaite@evaf.stud.vu.lt 862558188
Renatas Kandrotas renatas.kandrotas@evaf.stud.vu.lt 863837619
I Vadyba Nadia Solupajeva Ronlev nadia.ronlev@evaf.stud.vu.lt 865270162
I Verslas ir teisė Karolis Vilkelis karolis.vilkelis@evaf.stud.vu.lt 867600612
I Verslo informacinės sistemos Iveta Šerpytytė iveta.serpetyte@evaf.stud.vu.lt  
I Quantitative economics  Justas Daujotas  justas.daujotas@evaf.stud.vu.lt 865299839
II Apskaita ir finansų valdymas Inga Liutkevičiūtė inga.liutkeviciute@evaf.stud.vu.lt 860658937
II Finansai ir bankininkystė Linas Rudminas linas.rudminas@evaf.stud.vu.lt 862771533
Deimantė Mackevičienė deimante.mackeviciene@evaf.stud.vu.lt 863889009
II Ekonominė analizė  Daiva Vencevičiūtė daiva.venceviciute@evaf.stud.vu.lt 862886271 
II Global Business and Economics Nethra Dev Milind Dev nethra.dev@evaf.stud.vu.lt  
II Kokybės vadyba Dainius Mockus dainius.mockus@evaf.stud.vu.lt 865750825
II Valstybės ekonominė politika  Milda Gardauskaitė milda.gardauskaite@evaf.stud.vu.lt 867920366
Arvydas Atkočiūnas arvydas.atkociunas@evaf.stud.vu.lt 867009805
II Rinkodara ir integruota komunikacija  Monika Svėrytė monika.sveryte@evaf.stud.vu.lt 867632297
II Strateginis informacinių sistemų valdymas Viltė Butkauskaitė vilte.butkauskaite@evaf.stud.vu.lt  
II Verslo vystymo Ugnė Kasperavičiūtė ugne.kasperaviciute@evaf.stud.vu.lt 860000297
II Verslo procesų valdymas  Justinas Jasevičius justinas.jasevicius@evaf.stud.vu.lt 865685175
II Žmogiškųjų išteklių valdymas Vilma Baniulienė vilma.baniuliene@evaf.stud.vu.lt  

 

 

Studentų atstovai VU EVAF Taryboje

Aleksandras Piežė

aleksandras.pieze@evaf.stud.vu.lt

860913011

Nadia Ronlev

nadia.ronlev@evaf.stud.vu.lt

865270162

Justinas Sacevičius

justinas.sacevicius@evaf.stud.vu.lt

863307055

Renata Guobužaitė

renata.guobužaitė@evaf.stud.vu.lt

 

Gabija Platakytė

gabija.platakyte@evaf.stud.vu.lt

862508410

 

Ginčų nagrinėjimo komisija

Justinas Sacevičius

justinas.sacevicius@evaf.stud.vu.lt

863307055

Eglė Romelytė

egle.romelyte@evaf.stud.vu.lt

865679646

Milda Striupaitytė

milda.striupaityte@evaf.stud.vu.lt

867055785

Akademinės etikos komisija

Einoras Tiškevičius

einoras.tiskevicius@evaf.stud.vu.lt

860182289

Eglė Romelytė

egle.romelyte@evaf.stud.vu.lt

865679646

Priėmimo-atestacinė komisija

Justinas Sacevičius

justinas.sacevicius@evaf.stud.vu.lt

863307055

Studijų kolegija

Adelė Čiribaitė

adele.ciribaite@evaf.stud.vu.lt

860896781

Rinkimų komisija

Iveta Kavoliūnaitė

iveta.kavoliunaite@evaf.stud.vu.lt

861108628