Atstovavimas

<< Grįžti į pradinį puslapį


Studentų atstovai studijų programų komitetuose

Pakopa Studijų programa Vardas Pavardė El. paštas Tel. nr
I Apskaita ir auditas Agnė Kazlauskaitė agne.kazlauskaite.2@evaf.stud.vu.lt
I Ekonomika Aleksandras Piežė aleksandras.pieze@evaf.stud.vu.lt 860913011
I Globali rinkodara Emilija Lukauskaitė emilija.lukauskaite@evaf.stud.vu.lt 862558188
Renatas Kandrotas renatas.kandrotas@evaf.stud.vu.lt 863837619
I Vadyba Nadia Solupajeva Ronlev nadia.ronlev@evaf.stud.vu.lt 865270162
I Verslas ir teisė Karolis Vilkelis karolis.vilkelis@evaf.stud.vu.lt 867600612
I Verslo informacinės sistemos Iveta Šerpytytė iveta.serpetyte@evaf.stud.vu.lt
I Quantitative economics  Justas Daujotas  justas.daujotas@evaf.stud.vu.lt 865299839
II Apskaita ir finansų valdymas Inga Liutkevičiūtė inga.liutkeviciute@evaf.stud.vu.lt 860658937
II Finansai ir bankininkystė Linas Rudminas linas.rudminas@evaf.stud.vu.lt 862771533
Deimantė Mackevičienė deimante.mackeviciene@evaf.stud.vu.lt 863889009
II Ekonominė analizė  Daiva Vencevičiūtė daiva.venceviciute@evaf.stud.vu.lt 862886271 
II Global Business and Economics Nethra Dev Milind Dev nethra.dev@evaf.stud.vu.lt
II Kokybės vadyba Dainius Mockus dainius.mockus@evaf.stud.vu.lt 865750825
II Valstybės ekonominė politika  Milda Gardauskaitė milda.gardauskaite@evaf.stud.vu.lt 867920366
Arvydas Atkočiūnas arvydas.atkociunas@evaf.stud.vu.lt 867009805
II Rinkodara ir integruota komunikacija  Monika Svėrytė monika.sveryte@evaf.stud.vu.lt 867632297
II Strateginis informacinių sistemų valdymas Viltė Butkauskaitė vilte.butkauskaite@evaf.stud.vu.lt
II Verslo vystymo Ugnė Kasperavičiūtė ugne.kasperaviciute@evaf.stud.vu.lt 860000297
II Verslo procesų valdymas  Justinas Jasevičius justinas.jasevicius@evaf.stud.vu.lt 865685175
II Žmogiškųjų išteklių valdymas Vilma Baniulienė vilma.baniuliene@evaf.stud.vu.lt

Studentų atstovai VU EVAF Taryboje

Nadia Solupajeva Ronlev

nadiaronlev@gmail.com

+370 652 70 162

Juozas Ėmužis

juozas.emuzis@gmail.com

+370 662 61 115

Ugnė Stulpinaitė

ugne.stulpinaite@evaf.stud.vu.lt

+370 621 33 040

Matas Lukošius

matas_lt@yahoo.com

+370 621 99 691

Sigita Kiršė

sigita.kirse@evaf.vu.lt

+370 620 80 043

Ginčų nagrinėjimo komisija

Juozas Ėmužis

juozas.emuzis@gmail.com

+370 662 61 115

Justina Čupalaitė

cupalaite@gmail.com

+370 683 10 450

Kamilė Savickaitė

savickaite10@gmail.com

+370 645 99 336

Akademinės etikos komisija

Kamilė Savickaitė

savickaite10@gmail.com

+370 645 99 336

Justina Čupalaitė

cupalaite@gmail.com

+370 683 10 450

Priėmimo-atestacinė komisija

Nadia Solupajeva Ronlev

nadiaronlev@gmail.com

+370 652 70 162

Studijų kolegija

Akvilė Barkutė

akvilebpl@gmail.com

+370 646 48 575

Rinkimų komisija

Karolis Vilkelis

vilkelis.karolis1999@gmail.com

+370 676 00 612